У липні може відвідати Україну глава МЗС Японії

Передбачається, що може відбутися візит в початку липня. Японський уряд має намір затвердити розклад поїздки по дипломатичних каналах, зазначив співрозмовник учреждения. Інші подробиці поки не повідомлялися.

Офіційного підтвердження даної інформації також никак не надходило, повідомляє РИА Новости.

Напередодні Фуміо Кисида заявив про намір продовжити Японії сприяти становленню економічної і політичної стабільності в Україні.

Раніше в квітні имя Японії заявила про намір виділити 500 тисяч євро на підтримку спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні про сприяння просуванню діалогу всередині України і стабілізації ситуації в цій країні.

Источник

Похожие записи

  • 16.07.2015 В Японии изобрели первый в мире воздушный дисплей "Центр тяжести отличие нашего дисплея от ранее созданных технологий - гораздо более широкий приют обзора. Кроме того, мы значительно улучшили систему распознавания жестов и […]
  • 11.04.2015 Общее собрание акционеров Общее собрание акционеров, по-видимому, не обеспечивает свободного обсуждения, при котором были бы выслушаны мнения всех акционеров или политика руководства компании могла бы открыто […]
Галерея
7374.jpg 9245.jpg Business discussion
Интересные записи

Copyright © 2014. All Rights Reserved.