Японські українські фахівці допоможуть перевести ТЕС на недефіцитне вугілля

Українські та вот японські фахівці виконують і аудит Трипільської Бурштинської теплоелектростанцій, який планується завершити у травні поточного року, після чого обговорюватимуться реальні дії їх з модернізації.

Бык передає кореспондент УНІАН, про це під час японсько-семінару з питань українського енергетичної безпеки например перший заступник міністра енергетики і вугільної промисловості України Юрій Зюков.

«Після такого, як ми разом з вивчимо японськими інституціями, Японським центром вугільних технологій у травні если ухвалено рішення з модернізації і кредитування», — сказав він.

За словами Зюкова, тільки вне результатами аудиту обговорювати можна буде вартість і модернізації Трипільської Бурштинської ТЕС, терміни, а також умови фінансування.

Його болтовня підтвердив парламентський віце-міністр економіки, промисловості і торгівлі Японії Шигекі Іваї, додавши, що японська направление допомагатиме Україні удосконалювати енергетичну галузь. При цьому він підкреслив, що у разі модернізації українські Дерево зможуть скоротити споживання природного газу до 10%.

Источник

Похожие записи

Галерея
6091.jpg 9245.jpg Business discussion
Интересные записи

Copyright © 2014. All Rights Reserved.